Image Image Image

اپلیکیشن جدید 724 با امکانات بی نظیر

Image

اپلیکیشین 724

دنیای امروز دنیای ارتباطاته. 724 اپلیکیشنیه که شما رو وارد دنیای ارتباطات می‌کنه. با 724 هر روز هفته و 24 ساعته می‌تونی از هر جایی که هستی کارت به کارت شتابی از مبدأ بانک‌های مختلف رو به راحتی انجام بدی. علاوه بر پرداخت قبض‌های مختلف مثل آب، برق گاز و تلفن، قبض‌های جریمه رانندگی رو هم به آسونی پرداخت کن. اگه سیم کارت اعتباری داری، خرید شارژ ایرانسل، رایتل و شارژ همراه اول به سادگی امکان‌پذیره. به همین اندازه راحت هم می‌تونی انواع بسته‌های اینترنتی ایرانسل، همراه اول و رایتل رو تهیه کنی. با 724 برای تراکنش‌هایی که داری امتیاز می‌گیری و با این امتیازها می‌تونی بسته‌های اینترنتی و شارژ رایگان دریافت کنی. دنیایی که توش خوشحالی؛ نتایج مسابقات ورزشی‌ رو پیش‌بینی می‌کنی و برای پیش‌بینی‌هات جایزه هم می‌گیری. 724 علاوه بر جشنواره‌های مختلف و جایزه‌های بزرگ و رویایی، قرعه‌کشی‌های ماهانه و کلی هیجان دیگه هم داره. با 724 یک قدم از همه جلوتری...

Image

+ پیشکش

عیدی گرفتن هیچ وقت اینقدر در دسترس و آسان نبوده! «پیشکش» اپلیکیشن 724، شما را هر روز با دنیای جذابی از هدایای نوروزی مواجه می‌کند. در این بخش شما با استفاده از منوی "+ پیشکش" می‌توانید با اسکن QR در منوی "QR من" عیدی بگیرید.


کار بسیار ساده است؛ شما می توانید با تشویق عزیزانتان به اسکن QR پیشکشی شما، هم به آنها عیدی بدهید و هم خودتان در قرعه‌کشی گوشی‌های هوشمند شرکت کنید.


با مراجعه به همان منوی "QR من" خیلی ساده می‌توانید گزارش جوایز و تعداد به اشتراک‌گذاری‌هایتان را ببینید.

Image

خرید شارژ

خرید شارژ هیچ‌وقت به این سادگی و سرعت نبوده. با استفاده از منوی خرید شارژ می‌توانید برای سیم کارت‌های اعتباری همراه اول، ایرانسل و رایتل شارژ مستقیم تهیه کنید. فقط کافی است تا شماره اعتباری موردنظرتان را وارد کنید و مبلغ شارژ را تعیین کنید تا وارد مرحله پرداخت شوید. اگر شماره موردنظر را در دفترچه تلفن همراه‌تان ذخیره دارید، می‌توانید به راحتی مخاطب موردنظر را انتخاب کنید. اگر موجودی کیف پول شما کافی باشد، می‌توانید خرید شارژ را با استفاده از موجودی کیف پول‌تان انجام دهید و شارژ رایگان دریافت کنید!

Image

پرداخت قبض

فقط با یک اسکن ساده از دست قبض‌های عقب افتاده برای همیشه راحت شوید. فقط کافی است وارد منوی قبض شوید و دوربین را رو به بارکد مندرج روی قبض بگیرید و گزینه بررسی درخواست را انتخاب کنید تا شناسه قبض، شناسه پرداخت و نوع و مبلغ قبض را ببینید و سپس به راحتی مبلغ قبض را پرداخت کنید.

Image

کارت به کارت

در اپلیکیشن 724 امکان کارت به کارت از مبدأ بانک‌های مختلف وجود دارد که لیست بروز شده آن‌ها را می‌توانید از طریق منوی کارت به کارت مشاهده کنید. ما در حال مذاکره و پیاده‌سازی این امکان از مبدأ سایر بانک‌ها هستیم که به تدریج به اپلیکیشن اضافه خواهد شد. شما می‌توانید رسید تراکنش کارت به کارت خود را از بخش گزارش‌های اپلیکیشن با دیگران به اشتراک بگذارید تا از صحت واریز وجه توسط شما مطمئن شوند.

Image

بیمه

آرامش بعد از طوفان را با بیمه تجربه می‌کنید. خرید آنلاین انواع بیمه‌نامه‌ها امکانی است که این روزها حسابی طرفدار پیدا کرده. در اپلیکیشن 724 به راحتی می‌توانید بیمه مسافرتی، بیمه ساختمان و بیمه حوادث انفرادی را از طریق بیمه سامان تهیه کنید و هزینه بیمه نامه را آنلاین پرداخت کنید.

Image

احسان

دستی که کمک می‌کند همانند دستانی که برای دعا بالا می‌رود مقدس است. برای پرداخت نذورات و کار خیر چه راهی بهتر از 724؟ منوی احسان همیشه در دسترس است و هر وقت نیت خیری داشته باشید بلافاصله می‌توانید به انواع موسسات خیریه به صورت آنلاین مبلغ موردنظرتان را اهدا کنید. مبلغش مهم نیست، مهم نیت شماست!

Image

استعلام و پرداخت بدهی موبایل

اگر سیم کارت همراه اول دائمی دارید در منوی بدهی موبایل می‌توانید هرلحظه آخرین قبض میان‌دوره یا پایان‌دوره سیم‌کارت‌تان را مشاهده و پرداخت کنید. احتیاجی به وارد کردن شماره خودتان نیست! ما شماره شما را حفظیم!

Image

خرید بسته‌های اینترنت همراه

این روزها همه زندگی ما وابسته به اینترنت شده. بخش زیادی از زمان روز را دور از منزل و در راه، محل کار، مترو، خیابان و .... هستیم و هیچ چیز در اینجا مهمتر از اینترنت همراه نیست. با استفاده از اپلیکیشن 724 می‌توانید به سادگی بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل، همراه اول و رایتل را در حجم و زمان‌های مختلف مشاهده و فعال کنید. هم برای خودتان، هم برای دیگران!

Image

کیف پول

با هر تراکنش علاوه بر امتیازی که کسب می‌کنید معادل آن امتیاز به تومان، به موجودی کیف پول شما هم اضافه می‌شود. با بالارفتن موجودی کیف پول‌تان می‌توانید از آن به جای کارت بانکی در اپلیکیشن استفاده کنید. مثلا اگر موجودی کیف پول شما به 1000 تومان برسد می‌توانید با آن یک شارژ 1000 تومانی بدون پرداخت هزینه، تهیه کنید.

Image

گزارش‌گیری

چرا اسکرین شات؟ وقتی می‌توانید رسید تراکنش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید؟ هر تراکنشی که در 724 انجام بدهید، گزارش دقیق مشخصات آن برای همیشه در قسمت گزارش‌گیری باقی می‌ماند. به این ترتیب می‌توانید به لیست تراکنش‌های گذشته‌تان همیشه دسترسی داشته باشید یا آن را برای دیگران از طریق پیامک یا شبکه‌های پیام رسان ارسال کنید. گزارش‌ها با حذف اپلیکیشن، خروج از حساب کاربری و... از بین نخواهند رفت.

Image

دوست به دوست

دوستانتان را به 724 معرفی کنید و جایزه بگیرید! در قسمت دوست به دوست می‌توانید لینک مخصوص خودتان را برای نصب اپلیکیشن دریافت کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر کسی از طریق لینک شما اپلیکیشن را نصب کند، 1000 تومان به موجودی کیف پول شما اضافه می‌شود. فرد دعوت شده هم با اولین تراکنش 1000 تومان هدیه کیف پول دریافت خواهد کرد.

Image

724 پلاس

724 پلاس، یک گزینه جدید و پر هیجان در پایین صفحه منوی اصلی 724 است. از طریق این قسمت می‌توانید از آخرین خبرهای جوایز و قرعه‌کشی‌ها اطلاع پیدا کنید. با استفاده از گزینه پیش‌بینی نتیجه مسابقات فوتبال را حدس بزنید و به همین راحتی جایزه بگیرید. اطلاع از مراکز پذیرنده و نحوه‌ تخفیف‌ها برای دارندگان سپ کارت و انواع کارت‌های خرید بانک سامان، از طریق همین قسمت قابل مشاهده است. علاوه بر منوی اصلی، گردونه شانس در گزینه 724 پلاس هم قرار دارد تا هیجان این گزینه تکمیل شود.

Image

گردونه شانس

724 علاوه بر قرعه‌کشی‌ها و جشنواره‌های مختلف، برای کاربران و همراهان خود هدایای متفاوتی در نظر گرفته است. با انتخاب گزینه گردونه شانس و چرخاندن گردونه هر 24 ساعت یک بار، می‌توانید از 724 هدیه بگیرید. از طریق این گردونه یا برای شرکت در قرعه کشی جوایز میلیونی، شانس بیشتری دریافت خواهید کرد یا به صورت اعتباری کیف پول شما شارژ خواهد شد که با بالا رفتن اعتبار کیف پول، می‌توانید شارژ و یا بسته اینترنتی رایگان تهیه کنید. این هیجان را به صورت روزانه تجربه کرده و شانس خود را امتحان کنید.

Image

خرید

در این قسمت امکان تهیه انواع خدمات غیربانکی مثل بیمه، بلیت و... برای شما فراهم است. آرامش در دنیای پر از دغدغه امروز آنقدرها هم دور دست نیست. 724 با فراهم کردن انواع بیمه ساختمان، مسافرتی و حوادث انفرادی آرامش را در انجام امور برای شما فراهم کرده است. از طریق گزینه خرید در قسمت پایین منوی 724 به گزینه‌ بیمه دست خواهید یافت و می‌توانید به راحتی و با توجه به نوع نیاز خود انواع بیمه را خریداری کنید. علاوه بر این می‌توانید به‌زودی بلیت قطار و اتوبوس را برای سفر به شهرهای مختلف، سریع و بدون دغدغه از منوی خرید تهیه کنید تا لذت سفر را از همان نقطه خرید احساس کنید.