724 فقط یک عدد نیست

زمانی که انجام بسیاری از فعالیت‌های پرداخت الکترونیکی یک رویا بود و مردم برای دریافت و پرداخت بسیاری از خدمات مجبور به سفرهای درون شهری و حضور فیزیکی در محل ارائه خدمت بودند، شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش (متعلق به بانک سامان) با تکیه بر دانش بومی و توانمندی جوانان ایران زمین اقدام به طراحی و توسعه اپلیکیشن 724 کرد تا مردم ایران هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز از خدمات و امکانات نوین پرداخت الکترونیک بهره‌مند شوند.

ما در شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش برای توسعه این ابزار کاربردی و حرکت در مدار آخرین فناوری‌های روز دنیا، رنج‌ها و مرارت‌های بسیاری را به جان خریدیم تا مردم ایران خدمات شایسته و مطابق با استانداردهای بین‌المللی دریافت کنند. ما بر عهدمان با کاربران خوب و همراه اپلیکیشن 724 همیشه متعهد و پایبند هستیم تا کاربران برای پرداختن به زندگی... هیچ دغدغه‌ای را احساس نکنند.

اپلیکیشن 724 خود را مکلف به حراست و نگهداشت اطلاعات کاربران می‌داند و این موضوع جزء ارزش‌های سازمانی این شرکت محسوب می‌شود و همه کارکنان موظف به رعایت آن هستند. استفاده از بروزترین تکنولوژی‌ها و رعایت بالاترین سطح از نکات امنیتی در کنار بهره‌مندی از نیروهای متخصص نیز گواه این امر است.

اپلیکیشن 724 در راستای اطلاع‌رسانی و آگاهی مخاطبان خود توضیحاتی جامع درباره میزان دسترسی‌های این اپلیکیشن ارائه می‌دهد تا وظیفه پاسخگویی به کاربران ارزشمند خود را به بهترین شکل انجام دهد.

چگونه از امنیت یک اپلیکیشن هنگام دانلود یا نصب مطمئن باشیم؟

نکته 1:

همیشه اقدامات سختگیرانه‌ای از سوی Google Play برای تضمین امنیت و حریم خصوصی کاربران در نظر گرفته می‌شود و هر برنامه قبل از انتشار می‌بایست یک فرآیند بررسی دقیق را پشت سر بگذارد. گوگل به طور فعال برنامه‌ها را برای هرگونه سوء‌استفاده از اطلاعات حساس نظارت می‌کند و برنامه‌هایی که این دستورالعمل‌ها را نقض ‌کنند به سرعت از Google Play حذف خواهند شد. اپلیکیشن 724 با افتخار همیشه در Google Play در دسترس است چرا که این برنامه همیشه از استانداردهای سختگیرانه این شرکت پیروی می‌کند. ما حفظ اعتماد و اطمینان شما را اولویت خود قرار داده‌ایم و برای آرامش خاطر شما عزیزان از هیچ تلاشی مضایقه نخواهیم کرد.

نکته 2:

اپلیکیشن 724 همیشه بالاترین میزان رضایت و امتیاز را در ‌استورهای مختلف و معتبر نسبت به سایر اپلیکیشن‌های مشابه داخلی کسب کرده است که می‌توان به سند ارائه شده از سوی آنها اشاره کرد. این اپلیکیشن در حال حاضر در استورهای معتبری چون گوگل‌پلی، کافه بازار، مایکت،چارخونه، نسخه PWA و... موجود است و شما می‌توانید با دانلود و نصب آن از خدمات متنوع ارائه شده در اپلیکیشن 724 بهره‌مند شوید.

تشریح مجوز دسترسی‌های اپلیکیشن 724

Camera

این مجوز صرفا با رضایت و تایید کاربر برای اسکن کدهای QR یا بارکد جهت پرداخت قبوض خدماتی استفاده می‌شود.

Location

دسترسی موقعیت مکانی نیز با رضایت و تایید کاربر و برای نمایش پذیرندگانی که قابلیت ارائه پرداخت با کدهای QR را دارند و همچنین معرفی فروشگاه‌های طرف قرارداد با باشگاه مشتریان برای خریدهای دارای تخفیف استفاده می‌شود.

Storage

این مجوز با رضایت و تایید کاربران برای ذخیره‌سازی رسیدهای تراکنش در گالری دستگاه شما استفاده می‌شود تا ردیابی و مدیریت سوابق پرداخت در اختیار شما قرار گیرد.

Microphone

این دسترسی برای استفاده از دستیار صوتی گوگل استفاده می‌شود و با رضایت و تایید کاربر به ایشان این امکان را می‌دهد تا از خدمات مبتنی بر صدا مانند جستجو در برنامه به راحتی استفاده کند.

پیامک

این مجوز با رضایت و تایید کاربران با هدف کپی رمز پویا ارسال شده از سوی بانک دریافت می‌شود تا کاربر با سهولت و سرعت بیشتری خدمات مورد نیاز خود را انجام دهد.

نکته:

تمام مجوزهای ذکر شده تنها زمانی درخواست می‌شوند که کاربر در حال استفاده از سرویس مورد نظر در اپلیکیشن باشد و تایید کاربر به صورت بلادرنگ اخذ شود. کاربران حق انتخاب دارند تا مجوزها را به روشی که مناسب آنها خواهد بود در اختیار اپلیکیشن قرار دهند یا ندهند به عنوان مثال اعطای مجوز فقط در لحظه استفاده، تنها یک بار یا صرفا فقط در حین استفاده از برنامه. سیستم عامل اندروید همچنین زمانی که یک اپلیکیشن بسته باشد با محدود کردن دسترسی به دوربین، میکروفون، موقعیت مکانی و... از اطلاعات کاربران به منظور جلوگیری از هرگونه سوء‌استفاده احتمالی محافظت می‌کند.

هنوز هم ســوال دارم؟

با بیان تمام این موارد اگر هنوز هم نگرانی یا سؤالی درباره امنیت گوشی یا مجوزهای دسترسی اپلکیشن 724 دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی اختصاصی ما با شماره 02184080 تماس حاصل فرمایید. همکاران ما به صورت 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود چرا که رضایت و امنیت شما اولویت اصلی ماست. کارکنان اپلیکیشن 724 برای اعتماد شما ارزش قائل هستند و مشتاقانه با بالاترین سطح صداقت در خدمت شما خواهند بود.

گواهینامه‌های دریافتی از سوی اپلیکیشن 724

724 | پرداخت الکترونیک سامان کیش