امکانات و ویژگی‌ها

Image

اپلیکیشین 724

دنیای امروز دنیای ارتباطاته. 724 اپلیکیشنیه که شما رو وارد دنیای ارتباطات می‌کنه. با 724 هر روز هفته و 24 ساعته می‌تونی از هر جایی که هستی کارت به کارت شتابی از مبدأ بانک‌های مختلف رو به راحتی انجام بدی. علاوه بر پرداخت قبض‌های مختلف مثل آب، برق گاز و تلفن، قبض‌های جریمه رانندگی رو هم به آسونی پرداخت کن. اگه سیم کارت اعتباری داری، خرید شارژ ایرانسل، رایتل و شارژ همراه اول به سادگی امکان‌پذیره. به همین اندازه راحت هم می‌تونی انواع بسته‌های اینترنت ایرانسل، همراه اول و رایتل رو تهیه کنی.


با 724 برای تراکنش‌هایی که داری امتیاز می‌گیری و با این امتیازها می‌تونی بسته‌های اینترنت و شارژ رایگان دریافت کنی. دنیایی که توش خوشحالی؛ نتایج مسابقات ورزشی‌ رو پیش‌بینی می‌کنی و برای پیش‌بینی‌هات جایزه هم می‌گیری. 724 علاوه بر جشنواره‌های مختلف و جایزه‌های بزرگ و رویایی، قرعه‌کشی‌های ماهانه و کلی هیجان دیگه هم داره. با 724 یک قدم از همه جلوتری...

Image

کیف پول

کیف پول 724 برای آسان‌تر شدن پرداخت ها (به خصوص پرداخت های خرد با مبالغ پایین) طراحی شده است. شماره موبایلی که کاربر با آن اپلیکیشن 724 را نصب و فعال کرده، همان شناسه کیف پول اوست.

کیف پول اپلیکیشن 724 از بالاترین استانداردهای امنیتی برخوردار است و به طور مداوم با امکانات جذاب، جدید و مفید به روز می‌‌شود.

با امکانات کیف پول اپلیکیشن 724 آشنا شوید:

• با استفاده از گزینه "شارژ کن" می‌توانید به راحتی کیف پول خودتان را شارژ کنید تا هروقت که خواستید بدون نیاز به کارت بانکی خریدهای خود را در محیط اپلیکیشن 724 انجام بدهید.

• با استفاده از گزینه "انتقال بده" به راحتی می‌توانید موجودی کیف پول خودتان را به کیف پول کاربران دیگر اپلیکیشن 724 منتقل کنید.

• با استفاده از گزینه "گزارش" آخرین تراکنشهای کیف پول خود را در اپلیکیشن 724 ببینید.

Image

‌سپ پی

شما با استفاده از منوی SEP PAY و با «اسکن کد ‌سپ پی» و یا ورود کد سپ پی می‌توانید بدون استفاده از فیزیک کارت، کالاها یا خدمات مورد نظرتان را بخرید. برای این کار کافیست کیوآرکُد (QR Code) پذیرندگان پرداخت الکترونیک سامان و یا دارندگان اپلیکیشن 724 را اسکن کنید.


شما همچنین با استفاده از گزینه هیجان‌انگیز «سپ پی من» می‌توانید کیوآرکُد (QR Code) اختصاصی خود را درست کنید تا امکان دریافت وجه از دیگران را از همیشه ساده‌تر کنید.

Image

شانس

برنده‌شدن در قرعه‌کشی‌ها همیشه با شانس شما مربوط است. آیا دوست دارید شانستان را بیشتر امتحان کنید؟

هر تراکنش در اپلیکیشن 724 برای شما 10 شانس ذخیره می‌کند که باعث می‌شود به جایزه‌های رنگارنگ ما نزدیک‌تر شوید.


همین حالا ببین چقدر شانس داری!

Image

موجودی کارت

با استفاده از گزینه «موجودی کارت» اپلیکیشن 724، به راحتی از آخرین موجودی کارت های عضو شتاب خود با خبر می‌شوید. بر اساس روال های بانکی، برای هر بار درخواست موجودی مبلغ 1.260 ریال کارمزد از حساب شما کسر می‌شود.


توجه: بنا بر دستورالعمل‌های بانک مرکزی ایران و سیستم جامع شاپرک، دریافت موجودی از طریق اپلیکیشن 724 فقط و فقط در صورتی ممکن است که کد ملی دارنده کارت بانکی با کد ملی مالک سیم‌کارت یکسان باشد. همچنین جهت دریافت موجودی کارت بانکی خود می بایست از رمز پویا استفاده نمایید.

Image

استعلام قبوض (قبضینو)

پرداخت قبض یکی از کارهای روتین و همیشگی‌ست که خیلی وقت‌ها آدم را کلافه می‌کند!


اپلیکیشن 724 کار شما از همیشه ساده‌تر کرده است. با استفاده از گزینه «قبضینو» و «استعلام قبوض» استعلام تمام قبض‌های خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بگیرید و همه را با هم و در چند ثانیه و بدون کارمزد پرداخت کنید.

Image

قبوض خدماتی

پرداخت قبض‌ها همیشه سخت و زمان‌بر است... بعضی‌ها وقتش را ندارند و بعضی‌ها حالش را!

در اپلیکیشن 724 راه‌حل آسانی برای شما ساخته‌ایم تا فقط با لمس یک گزینه تمام قبض‌های خود را بپردازید.


با استفاده از گزینه «قبوض خدماتی» اپلیکیشن 724 در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با اسکن بارکد توسط تلفن همراه خود و یا وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت (قبض و جریمه، تامین اجتماعی و بدهی موبایل) قبوض خود را پرداخت کند.

Image

اینترنت

زندگی بدون اینترنت؟ امکان ندارد!


از هر اپراتور تلفن همراهی که استفاده می‌کنید گزینه «اینترنت» اپلیکیشن 724 همراه همیشگی شماست. با توجه به تنوع بسته‌های اینترنت ارائه‌‎شده در اپلیکیشن 724، شما در عرض چند ثانیه می‌توانید بسته اینترنت مورد نظرتان را برای سیم‌کارت‌های همراه اول، ایرانسل، رایتل و TD-LTE ایرانسل خود خریداری کنید.

Image

شارژ

هیچ وقت نگران مکالمه طولانی با تلفن همراه خود نباشید! همین که اپلیکیشن 724 همراه شماست، دیگر جای نگرانی نیست.


با استفاده از گزینه «شارژ» اپلیکیشن 724، به راحتی شارژ همراه اول، شارژ ایرانسل و شارژ رایتل بخرید و از مکالماتتان لذت ببرید.

Image

احسان

با کمک گزینه «احسان» اپلیکیشن 724 هر کجا که هستید دست یاری به سوی نیازمندان دراز کنید و همدل و همراهشان باشید.


در منوی احسان اپلیکیشن 724 با انتخاب یکی از موسسات خیریه، کمک خود را بدون هرگونه واسطه و در همان لحظه برای خیریه‌ها واریز کنید.

Image

کارت به کارت

انتقال وجه کارت به کارت یکی از اصلی‌ترین خدمات پرداختی است که در اپلیکیشن 724 به ساده‌ترین شکل امکان‌پذیر است.


با استفاده از گزینه کارت به کارت اپلیکیشن 724 شما راحت‌ترین و امن‌ترین مسیر را برای انتقال وجه انتخاب، و در چند ثانیه پول را منتقل می‌کنید. به محض انتقال وجه می‌توانید رسید الکترونیکی تراکنشتان را هم با دریافت‌کننده مبلغ به اشتراک بگذارید.


طبق محدویت اعمال شده از سمت بانک مرکزی و شاپرک حداکثر مبلغ قابل انتقال در هر تراکنش 10.000.000 ریال میباشد.

Image

گردونه شانس

با جایزه و شارژ کیف پول موافقید؟ در اپلیکیشن 724 گزینه‌ای به نام «گردونه شانس» داریم که شما می‌توانید هر روز یک‌بار آن را بچرخانید و شانستان را برای بردن جایزه‌های گوناگونش محک بزنید.

Image

پذیرندگان

اگه از پذیرندگان دستگاه های کارتخوان شرکت پرداخت الکترونیک سامان هستین به راحتی از طریق این منو می توانید نسبت به دریافت گزارشات کارتخوان مربوطه اقدام کنید.


در این منو امکان مشاهده موجودی کیف پول پذیرندگان پرداخت الکترونیک سامان و گزارشات آن میسر می باشد. پذیرندگان می توانند از طریق منو نقدش کن ، موجودی کیف پول خود را به حساب بانکی انتقال دهند.

Image

سپ کارت

گزینه «سپ کارت» اپلیکیشن 724 به دارندگان این کارت کمک می‌کند تا موجودی و گردش حساب خود را هر لحظه که می‌خواهند مشاهده کنند. همچنین با استفاده از این منو شما می‌توانید از فهرست مراکز طرف قرارداد با شرکت پرداخت الکترونیک سامان که خدمات خود را با تخفیف ارائه می‌کنند، آگاه شوید.

Image

گزارش ها

گزینه «گزارش‌ها»ی اپلیکیشن 724 جزییات تراکنش‌هایی را که از طریق این اپلیکیشن انجام شده به تفکیک نمایش می‌دهد.

Image

سهام عدالت

در گزینه سهام عدالت دارندگان این سهام می‌توانند بعد از مشاهده جمع ارزش تقریبی سهام عدالت خود و همچنین مشاهده ارزش تقریبی هر سهم، ۳۰ درصد از مجموع سهام مورد نظر در سبد دارایی‌شان را به انتخاب خود و برای تمامی بانک ها را و به سادگی بفروشند. از مهم‌ترین قابلیت‌ها و ویژگی‌های گزینه‌ سهام عدالت در اپلیکیشن ۷۲۴، فراهم‌آوردن روشی ساده برای فروش آسان آن میباشد.

Image

شارژ تپ سی

گزینه «شارژ تپسی» در اپلیکیشن 724 راحت‌ترین مسیر برای شارژ حساب کاربری شما در اپلیکیشن تپ‌سی است. با شارژ اعتبارتان از طریق اپلیکیشن 724 می‌توانید هزینه رفت و آمدهایتان را به آسانی بپردازید و از پرداختی‌هایتان گزارش بگیرید.

Image

یاقوت

یاقوت یکی از جذابترین باشگاه ‌مشتریان فعال کشور و دارای بیش از 3000 مرکز فروش کالا و ارائه خدمات (رفاهی، تفریحی، پزشکی، ورزشی، پوشاک و ...) است. با عضویت در این شبکه می‌توانید از تخفیف 3 الی 50 درصدی مراکز بزرگ طرف قرارداد در سراسر کشور بهره‌مند شوید.

Image

پیش کش

جایزه گرفتن هیچ وقت اینقدر ساده و آسان نبوده است! «پیشکش» اپلیکیشن 724، شما را هر روز با دنیای جذابی از هدایای ویژه مواجه می‌کند. در این بخش شما می‌توانید با اسکن QR جایزه بگیرید.

می‌پرسید چگونه؟ بسیار ساده است!


شما می‌توانید با تشویق عزیزانتان به اسکن QR پیشکشی خود، هم به آنها جایزه بدهید و هم خودتان در قرعه‌کشی‌های هیجان‌انگیز 724 شرکت کنید.

با مراجعه به همان منوی «پیشکش» می‌توانید گزارش جوایز و تعداد دفعات به اشتراک‌گذاری‌های پیشکش‌هایتان را مشاهده کنید.

Image

بیمه

گزینه ی بیمه در اپلیکیشن 724، سبد خدمات مالی شما را تکمیل می‌کند. بررسی انواع بیمه‌‌ها و محاسبه هزینه‌های آن‌ها، آن هم درست در زمانی که در خانه مشغول استراحت هستید، فرصت خوبی برای مقایسه تصمیم‌گیری به شما می‌دهد.

Image

بلیط اتوبوس، پرواز داخلی، پرواز خارجی

سفر کردن همیشه لذت بخشه اما انتخاب اینکه با چه وسیله ای انجام بشه می تونه برامون یه چالش باشه!


در اپلیکیشن 724، برای شما امکان مشاهده، بررسی، رزرو و خرید انواع بلیط رو فراهم کردیم.

Image

طرح ترافیک

تهرانه و ترافیکش! اگه نیاز داری که وارد طرح ترافیک بشی و یا وارد طرح ترافیک شدی، کافیه یه سر به منوی طرح ترافیک بزنی و به سادگی بدهیتو پرداخت کنی!

Image

عوارض خودرو

سفر کردن همیشه لذت بخشه ولی ممکنه توی راه از عوارضی های مختلفی رد بشی. دیگه نیازی به توقف و پرداخت با کارت نیست! کافیه وارد منوی عوارض خودرو بشی و عوارض آزادراهی رو در چند ثانیه پرداخت کنی.

Image

خشکشویی آنلاین

دیگه نگران شستشوی لباسهاتون نباشید! با استفاده از منوی خشکشویی آنلاین، به سادگی می تونید نوع لباس و آدرستون در محدوده تهران و کرج رو انتخاب و وارد کنید تا نماینده ی های مربوطه، لباس های کثیف و نامرتبتون رو تحویل بگیرن و لباس های اتوکشیده و تمیز تحویلتون بدن!

Image

دانشگاه پیام نور

اگه از دانشجوهای دانشگاه پیام نور هستین، به راحتی از طریق منوی دانشگاه پیام نور می تونید نسبت به دریافت بدهی شهریه دانشگاه و پرداخت اون اقدام کنید.

Image

سپ یار

سپ یار به منظور سهولت در دسترسی به گزارشات کارتخوان ، ثبت درخواست کاغذ ، پاسخگویی به سوالات پرتکرار و راهنمایی درخصوص رفع برخی از مشکلات کارتخوان برای شما پذیرنده گرامی طراحی گردیده است. برای استفاده ، کافیست ابتدا اپلیکیشن 724 را دانلود و پس از تکمیل حساب کاربری خود وارد منو سپ یار شوید . توجه فرمایید که اطلاعات کاربری را مطابق با اطلاعات هویتی (کدملی و موبایل) که به هنگام دریافت کارتخوان از سپ ، اعلام نموده اید ، ثبت نمایید