درباره ما

تاریخچه سپ

ماموریت ما ارزش افزایی برای مشتریان با ارائه راهکارهای راحت، سریع و قابل اعتماد پرداخت

Image

724 محصولی از شرکت پرداخت الکترونیک سامان است که اولین بار در سال 1389 به بازار ارائه شد. در ابتدا، فقط دارندگان سیم‌کارت‌های ایرانسل با شماره گیری کد دستوری #724* و ثبت نام در سایت می‌توانستند از خدمات آن مثل خرید شارژ، پرداخت قبض، دریافت موجودی و... استفاده کنند. سال 91 بود که این کد دستوری USSD برای مشترکین همراه اول هم فعال شد. با رشد امکان دسترسی به اینترنت همراه و ضریب نفوذ گوشی‌های هوشمند، نخستین نسخه اپلیکیشن 724 ویژه گوشی‌های اندرویدی در پاییز سال 1393 و با نام «سه‌سوت» ارائه شد. این اپلیکیشن سال بعد با تغییرات عمده آپدیت جدیدی دریافت کرد و همزمان نسخه iOS «سه‌سوت» هم وارد بازار شد. اما به‌روز‌رسانی چشمگیر این اپلیکیشن، به تابستان سال 96 برمی‌گردد. جایی که با رفع اشکالات قبلی و باتوجه به برقراری امکان کارت به کارت شتابی، اپلیکیشن جدیدی با نام تجاری «724» با تغییرات عمده وارد بازار شد و پرونده اپلیکیشن قدیمی و دوست داشتنی «سه‌سوت» برای همیشه بسته شد. اپلیکیشن جدید 724 با حدود یک میلیون دانلود در مارکت‌های مختلف، از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های پرداخت در ایران است که با رابط کاربری ساده و سرعت بالای خود توانسته است محبوبیت زیادی را در بین کاربران کسب کند.

Image

724 نخستین ارائه کننده خدمات پرداخت با تلفن همراه در ایران است و به همین دلیل تنها کد دستوری معنادار این بازار است (هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز). 724 تا سالها تنها دارنده مجوز رسمی بانک مرکزی برای پرداخت‌های موبایلی در کشور بود. اعتماد بیش از 30 میلیون دارنده کارت بانکی در کشور به 724 بزرگترین سرمایه ماست. همچنین دریافت بالاترین نمره از سوی کاربران در میان اپلیکیشن‌های پرداختی در کافه بازار و گوگل پلی، افتخار دیگری است که همواره به آن می‌بالیم. اپلیکیشن 724 در کنفرانس وب و موبایل سال 1396 به عنوان کاندیدای بهترین اپلیکیشن مالی معرفی شد.

Image

ما اعتقاد داریم 724 فقط یک اپلیکیشن نیست. بلکه یک سبک زندگیست که می‌تواند به بهتر شدن کیفیت زندگی شما کمک کند. خدمات 724 روز به روز در حال توسعه و بهبود است و امکانات جانبی جدیدی به آن اضافه می‌شود. در آینده نزدیک با سرویس‌های متنوع‌تر بانکی، سرگرمی و ویدیویی شما را شگفت‌زده خواهیم کرد.

معرفی تیم 724

تیم اجرایی 724 ترکیبی از جوانان دهه 60 و 70 است که قصد دارند محصولی ساده و سریع برای پرداخت با تلفن همراه برای هموطنان‌شان ارائه کنند. ما در 724 به درستی، کارگروهی، تفکر به‌روز، مسئولیت‌پذیری و مشتری‌مداری معتقدیم.